Instrumenty edukacyjne dla dzieci

11-10-2022

Bębenki z drewnianą wycinaną górną płytą dają radość z grania oraz wpływają pozytywnie na rozwój najmłodszych

Muzyka daje nieograniczone możliwości kreatywnej zabawy, ale przede wszystkim wpływa pozytywnie na rozwój najmłodszych oraz starszych dzieci.

Jeśli zależy Wam na rozwoju pociech polecamy zakup instrumentów perkusyjnych w naszym sklepie. Klienci znajdą tutaj wiele ciekawych propozycji, z których szczególnie polecamy instrumenty perkusyjne. Wśród nich dostępne są bębenki, trójkąty, dzwonki, ale też instrumenty perkusyjne w zestawach, które pozwolą dziecku spożytkować energię oraz pobudzą muzyczną wyobraźnię. Świetnym prezentem muzycznym dla dziecka będzie również pudełko akustyczne, flet czy specjalna  harmonijka dla dzieci. Wszystkie wymienione instrumenty sprawdzą się w trakcie zajęć z rytmiki, ale też podczas kreatywnych zajęć w domu.

Dzisiaj prezentujemy zestaw 3 bębenków o różnych wymiarach z wycinaną górną płytą, które mogą się sprawdzić w początkowej edukacji muzycznej. Bębenków można użyć do współpracy w małej grupie aby stworzyć mały zespół muzyczny, lub grać samodzielnie na pojedynczym instrumencie.

Wycięta górna płyta bębenka pozwala wygrywać dźwięki o różnej wysokości.

Bębenek sprawdzi się jako uzupełnienie dla przedszkolnego zespołu perkusyjnego.

 

Demonstracja zestawu dzwonków naciskanych

Wszystkie instrumenty prezentowane na stronie internetowej oraz naszym kanale YouTube są również dostępne są w naszym sklepie stacjonarnym w Gdańsku.

Zapraszamy !

Polecane artykuły

Jaką wybrać harmonijkę ustną dla początkujących?

Jaką wybrać harmonijkę ustną dla początkujących?

07-04-2021
Harmonijka ustna to instrument pozwalający czerpać wyjątkową przyjemność z gry różnego rodzaju utworów muzycznych. Aby jednak tak było, musi być ona odpowiednio dobrana. Czym więc powinny kierować się osoby początkujące przy zakupie harmonijki?
Pomysły na muzyczny prezent dla dziecka

Pomysły na muzyczny prezent dla dziecka

09-12-2020
Stare polskie przysłowie mówi o tym, że „muzyka łagodzi obyczaje”. Jednak nie tylko. Muzyka ma również dobroczynny wpływ na rozwój dzieci.