Struny Martin Darco®

27-09-2020

 

MARTIN - producent cieszących się wysoką renomą gitar akustycznych oraz strun do akustyków wrócił na rynek z nową serią strun do gitar elektrycznych i akustycznych Darco®.

Wytrzymałość, czystość brzmienia, niezawodność oraz muzykalność - takie cechy przyświecały tworzącym nową serię strun konstruktorom. Zbędne zaciemniające brzmienie dodatki: magiczne owijki, wibrujące rdzenie, chromowe pokrycia, "dzwonki" i "gwizdki" podnoszące cenę usunięto, by móc wydobyć uroczy dźwięk niklu i stali.

Jakość, brzmienie i jego moc są tym co każdy komplet strun Darco® daje ich użytkownikom. Oznacza to,że struny te zapewnią niskie koszty nabycia oraz doskonałe brzmienie przez cały czas ich użytkowania.

Jeżeli tworzysz muzykę, struny Darco będą Ci w tym pomocne.

Po wielu próbach i eksperymentach sprawdza się, że nic nie zastąpi  "starego" niklu i stali. Dlatego Darco® dostarcza skrupulatnie opracowanych strun ze stali niklowej w cenach które pozwolą Ci na posiadanie kompletów zapasowych niezbędnych w domu, na scenie, w studiu i używania  bez narażania swojego budżetu.

  Graj więcej - płać mniej !

Wybierz struny Darco® . Będziesz zadowolony !

 

Więcej o strunach Darco®  :                                Przejdź do sklepu:

Struny Martin Darco                                                   Struny Martin Darco