Słuchawki domowo-studyjne ATH-M20X Audio-Technica

  • 3308-0030
  • Manufacturer: Audio-Technica
  • Availability: None None
  • szt.
  • 249.00 zł
Słuchawki domowo-studyjne Audio-Technica ATH-M20X

Uznana wśród profesjonalistów seria "M" słuchawek do monitoringu firmy Audio-Technica oferuje precyzyjne odwzorowanie oraz wyjątkową wygodę użytkowania. Słuchawki sprawdzają się zarówno podczas długiego słuchania w studio jak i w ruchu. Konturowe, szczelne kapsuły doskonale izolują akustycznie od otoczenia. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji słuchawek są wytrzymałe i jednocześnie wygodne. Słuchawki serii "M" stanowią niezrównane połączenie wysokiej jakości dźwięku oraz solidności wykonania zapewniających niezawodność w każdych warunkach i czasie.
Opis ze strony www.audio-technica.com.pl
Model ATH-M20x to słuchawki profesjonalne przeznaczone do monitoringu audio stanowiące punkt wyjściowy w uznanej wśród profesjonalistów na całym świecie serii "M". Nowoczesna konstrukcja oraz wysokiej jakości materiały użyte do produkcji słuchawek gwarantują wygodę użytkowania, wysokiej jakości dźwięk i skuteczną izolację akustyczną od otoczenia. Słuchawki nadają się idealnie do zastosowań studyjnych i mikserskich.
Opis ze strony www.audio-technica.com.pl
Cechy charakterystyczne słuchawek ATH-M20X:

- wysoka jakość wykonania oraz zaawansowana konstrukcja- przetworniki 40 mm z magnesami z ziem rzadkich oraz cewkami wykonanymi z platerowanego miedzią aluminium- zestrojone pod kątem mocnego basu- wokółuszna konstrukcja zapewnia doskonałą izolacją akustyczną w hałaśliwym otoczeniu- wygodny przewód jednostronny Kup ATH-M20x na www.audio-technica.com.pl- przeznaczone do zastosowań studyjnych i mikserskich
Dane techniczne:

Przetworniki dynamiczne 40 mm z magnesem neodymowymKup ATH-M20x na www.audio-technica.com.pl
Konstrukcja wokółuszna, zamknięta Kup ATH-M20x na www.audio-technica.com.pl
Pasmo przenoszenia 15 - 20 000 Hz
Maksymalna moc wejściowa 700 mW / 1kHz
Czułość 96 dB
Impedancja 47 Ohm
Waga 190 g bez kabla
Przewód 3,0 m jednostronny, mocowany z lewej strony
Połaczenie jack 3,5 mm stereo z przejściówką jack 6,3 mm stereo