Gitara elektro-akustyczna GPCPA-4 sapele Martin

  • 1101-0069
  • Producent: Martin
  • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny
    Czas realizacji: 1 - 5 dni
  • szt.
  • 7 989,00 zł

Nowe modele serii PA4 są najbardziej przystępnymi cenowo spośród gitar Performing Artist. Gitary te przygotowano z myślą o muzykach, którzy potrzebują doskonałego instrumentu zarówno na scenie jak i w studiu. W komplecie futerał.

Nowe modele serii PA4 są najbardziej przystępnymi cenowo spośród gitar Performing Artist. Gitary te przygotowano z myślą o muzykach, którzy potrzebują doskonałego instrumentu zarówno na scenie jak i w studiu.
Top to lity świerk Sitka wykończony na wysoki połysk. Boki i tył wykonano z afrykańskiego sapele podobnego w brzmieniu i wyglądzie do mahoniu. Płyta wierzchnia korzysta z cieniowanego ożebrowania Martin's Hybrid A-Frame. Ponadto znakomita analogowa elektronika Fishman F1 Analog z niewadzącymi potencjometrami, tunerem i wyświetlaczem LED. Nowe gitary zachowują cechy Martin Performing Artist: szerokie siodełko szyjki: 1 3/4" dające więcej przestrzeni na pierwszych progach, wąski gryf na 12-tym progu (2 1/8") ułatwiający granie w wysokich rejestrach, mniejszy mostek dający większe wzmocnienie dźwięku, zwiększona rozpiętość kołków do 2 3/16" dla pewniejszego oparcia ręki na mostku, niezależnie zamocowane złącze jack i zaczep na pasek w celu łatwiejszego przepinania gitar na scenie.