Gitara elektryczna RS320RCP red copper Yamaha

  • 1104-0136
  • Producent: Yamaha
  • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny
    Czas realizacji: 1 - 5 dni
  • szt.
  • 1 910,00 zł

Gitara elektryczna RS320RCP red copper Yamaha

Brzmienie gitar z serii Revstar jest tak wyjątkowe i odważne jak ich estetyka. Aby osiągnąć organiczne, potężne brzmienie, inżynierowie Yamaha stworzyli unikatowe przetworniki z dbałością o każdy detal. Odpowiedni dobór materiałów i budowa przetworników sprawiła, że gitary Revstar oszałamiają zarówno wyglądem, jak i brzmieniem.

Magnes ceramiczny i mosiężna płytka zapewniają potężne, szybkie brzmienie, doskonale pasujące do konstrukcji modelu RS320 z litego drewna nato.

Przełącznik Dry Switch

Przełącznik zaprojektowany i opracowany specjalnie dla gitar z serii Yamaha Revstar. Dry Switch daje wszechstronność rozłączenia sygnału cewek. Przełącznik Dry Switch funkcjonuje przy użyciu obwodu pasywnego filtra niskich częstotliwości, co skutkuje brzmieniem ostrym i jasnym – jak w przypadku przetworników typu single coil. Nie występują tutaj szumy, ani „puste” brzmienie utożsamiane z rozłączonymi przetwornikami typu humbucker. A ponieważ jest to obwód filtrujący, przełącznik Dry Switch działa zarówno dla przetworników humbucker, jak i dla P-90, zapewniając całkowicie unikatowe i użytecznie brzmienie.

Komfortowo wyprofilowany korpus

Revstar to jest stworzony do pracy, ale nie oznacza to żadnych kompromisów w kwestii komfortu i grywalności. Każdy kontur został zaprojektowany od podstaw - tak, aby świetnie wyglądał i był wygodny podczas grania. Korpus został wygodnie wyprofilowany od wewnątrz, subtelny kontur pod przedramię, a łączenie szyjki z korpusem pozwala na łatwy dostęp do najwyższych pozycji na gryfie. Ta gitara jest stworzona do gry przez wiele długich godzin.