Przetwornik gitary akustycznej SH 145 Prestige Shadow

  • 2106-0080
  • Producent: Shadow
  • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny
    Czas realizacji: 1 - 5 dni
  • szt.
  • 486,00 zł
Przetwornik SH 145 to zwycięzca wielu nagród. Zaprojektowany specjalnie w celu uzyskania prawdziwego dźwięku gitary akustycznej. W przeciwieństwie do innych magnetycznych przetworników SH 145 Prestige daje bardzo naturalny akustyczny dźwięk. W kolorze tytanu.
Przetwornik SH 145 to zwycięzca wielu nagród. Zaprojektowany specjalnie w celu uzyskania prawdziwego dźwięku gitary akustycznej. W przeciwieństwie do innych magnetycznych przetworników SH 145 Prestige daje bardzo naturalny akustyczny dźwięk.

Przetwornik SH 145 jest zbudowany jako humbacker złożony na bazie magnesów ze stopu samaru i kobaltu. Niska impedancja wyjściowa oraz ekranowana obudowa powodują, że przetwornik wytwarza dźwięk wolny od szumów. Zasilany przez pojedyńczą 3V baterię o niskim zużyciu energii. W zestawie złacze do stałego zamocowania do gniazda z guzikiem zaczepowym oraz złącze z 4m przewodem do łatwego odłączania. Produkowany w kolorze czarnym matowym lub tytanu.

Przetwornik SH 145 uzyskał najwięcej w najkrótszym czasie najlepszych rekomendacji w magazynach muzycznych na całym świecie.