Dealer

Firma GAMA Sp. z o.o. od wielu lat jest importerem, dystrybutorem oraz przedstawicielem znanych i uznanych marek instrumentów i akcesoriów muzycznych:

 Martin Guitars - oficjalna strona

Martin

Legendarny producent gitar akustycznych. Tradycja sięgająca 1833 roku, niezmiennie wyśmienite gitary i wiele przełomowych konstrukcji, które dziś już są niepodważalnym standardem stosowanym na całym świecie: ożebrowanie X (X-Bracing) - również w wersji cieniowanej (scalloped), 14-to progowy gryf czy najczęściej kopiowane w świecie pudło rezonansowe typu dreadnought. Wypracowane przez lata charakterystyczne brzmienie oraz rozwiązania są wzorami naśladowanymi do dziś, bez których ciężko wyobrazić sobie współczesną gitarę akustyczną. Historia i doświadczenie lutników z C.F.Martin & Co. gwarantuje ponadprzeciętną przyjemność zarówna z grania jak i słuchania gitar.

 Suzuki

Suzuki

Firma Suzuki to uznany w świecie producent najwyższej jakości harmonijek ustnych, gitar, instrumentów dętych, smyczkowych, klawiszowych i edukacyjnych. Suzuki założono w 1953 roku w Hamamatsu w Japoni. Producję rozpoczęto od harmonijek ustnych, które dziś są synonimem najlepszej jakości, pięknego brzmienia i elegancji. Z czasem produkcja powiększyła się o melodyki, pianina, gitary i instrumenty dęte. Suzuki to także największy na świecie producent instrumentów edukacyjnych, który doświadczenie zyskał dostarczając instrumenty na wiele programów szkolenia muzycznego dzieci w USA i Japonii.

 Juan Montes Rodriguez

Juan Montes Rodriguez

Niezwykły lutnik hiszpański wytwarzający gitary od lat 70-tych w manufakturze Azahar. Zasłynął na całym świecie dzięki swoim gitarom klasycznym i flamenco. Gitary, jak na mistrza przystało, są wykonywane z niezwykłym kunsztem, co potwierdzają liczne zdobyte nagrody.

 Hora Romania

Hora

Mieszczący się w Transylwanii producent gitar, ukulele, skrzypiec, wiolonczeli oraz instrumentów ludowych (m.in. dulcymery, psalteria, domry, bałałajki). Od 1951 roku firma Hora z siedzibą w Reghin w Rumunii wykonuje wysokiej klasy instrumenty. Znaki rozpoznawcze to niezwykła staranność i precyzja wykonania. Wspaniały wygląd instrumentów Hora przyciąga uwagę by chwilę później dać satysfakcję z gry na dziełach o pięknym brzmieniu. Instrumenty produkowane są wysokiej jakości świerku karpackiego, który nadaje niepowtarzalne brzmienie będące znakiem rozpoznawczym marki. Produkcja przebiega według standardów ISO, a firma przywiązuje wagę do ochrony środowiska m.in. poprzez stosowanie z powodzeniem lakierów wodnych.

 Shadow

Shadow Electronics

Niemiecki producent wysokiej jakości przetworników do gitar, instrumentów smyczkowych, dętych oraz wszelkich instrumentów strunowych. Shadow to marka niezwykle zasłużona dla muzyki - od 1971 roku powstały niezliczone ilości pickupów oraz to w tej firmie po raz pierwszy wyprodukowano przystawkę gitarową podsiodełkową, przystawkę skrzypcową, złącze jack w guziku zaczepowym gitary, aktywny humbacker z equalizerem oraz przełomowe produkty z serii nanoFlex i nanoMAG, gwarantujące najlepsze brzmienie. W dziedzinie przystawek Shadow po prostu nie ma sobie równych.

 Meinel

Meinel

Produkowane w Niemczech od czterech pokoleń flety proste Meinel to gwarancja najwyższej jakości. Flety produkowane tylko z sezonowanego na świeżym powietrzu drewna i wyłącznie z naturalnych materiałów, wykonane z niezwykłą pieczołowitością. Flety proste Meinel to instrumenty dla prawdziwych profesjonalistów.

 Samba Musica

Samba

Samba Música to istniejąca od 1949 roku hiszpańska firma zajmująca się produkcją akcesoriów muzycznych, instrumentów perkusyjnych i edukacyjnych. Na przestrzeni lat wypracowała najwyższe standardy produkcji dzięki czemu muzycy mogą się cieszyć graniem, a dzieci rozpoczynać edukację muzyczną z instrumentami najwyższej klasy.

 Velton

Velton

Instrumenty dęte, szeroka gama instrumentów perkusyjnych oraz akcesoria instrumentalne spod znaku Velton to produkty od wielu lat cieszące się uznaniem. Marka zyskała wielu sympatyków dzięki wysokiej jakości wykonania przy optymalnej cenie. Velton to instrumenty z duszą: o głębokim brzmieniu i perfekcyjnym wykonaniu.

Shott

Akcesoria muzyczne, wzmacniacze gitarowe, przewody i złącza spod znaku Shott znane z doskonałej jakości i staranności wykonania dają pewność skutecznego działania i komfortu pracy.

WestRoad WestRoad

WestRoad od  ponad 10 lat z powodzeniem znajduje sobie miejsce wśród uzytkowników gitar akustycznych. Atuty marki to staranny dobór wysokiej jakości materiałów,  ciepłe brzmienie i wygodne gryfy. Eleganckie w formie i doskonale brzmiące instrumenty łączą wysoką jakość wykonania z umiarkowaną ceną.


Dystrybuowane marki: