O nas

Instrumenty muzyczne - firma z długoletnią tradycją

GAMA Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Heweliusza 10 prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową szerokiego asortymentu instrumentów muzycznych i akcesoriów oraz urządzeń nagłaśniających. Firma prowadzi także serwis wybranego sprzętu.

Sklep Muzyczny GAMA kontynuuje tradycje sklepu muzycznego działającego na Starym Mieście w Gdańsku od 1956 roku.

Nasza profesjonalna i życzliwa klientom obsługa pomaga i doradza w wyborze instrumentów, akcesoriów, sprzętu nagłośniającego spełniając marzenia amatorów i wymagania profesjonalistów oraz wszystkich miłośników muzykowania.

Odwiedzając sklep GAMA oraz korzystając z wygodnych zakupów internetowych, możesz liczyć na merytoryczną poradę pracowników oraz uzyskać wszelkie informację na temat asortymentu, które ułatwią Ci podjęcie decyzji podczas zakupów.

Szeroki asortyment instrumentów muzycznych i akcesoriów

Sklep GAMA to nie tylko profesjonalne instrumenty muzyczne sprowadzane od wiodących producentów, ale także sprzęt nagłaśniający oraz bogaty wybór akcesoriów ułatwiających grę. Kupisz tutaj harmonijki ustne, instrumenty ludowe oraz edukacyjne.
Chcemy sprawić, by muzyka była domeną nie tylko ekskluzywnej grupy słuchaczy na salach koncertowych, ale by stała się dostępna dla każdego, kto czuje pasję do gry, śpiewu czy nagrywania własnych utworów, niezależnie od stopnia profesjonalizmu. Muzyka łagodzi obyczaje, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu internetowego oraz odwiedzenia tradycyjnego sklepu oraz hurtowni z siedzibą w Gdańsku.

Gdańsk, ul. Heweliusza 10, tel: +48 58 320 20 79

GAMA to najstarszy sklep z instrumentami w sercu Gdańska.

         

          Dział gitarowy w sklepie Gama