Dystrybucja

GAMA Sp. z o.o. od 30 lat jest importerem, dystrybutorem oraz przedstawicielem znanych i uznanych marek instrumentów oraz akcesoriów muzycznych.

Prowadzimy dystrybucję m.in. poniższych marek:

 

 

GUILD

Firma Guild została założona w 1952 roku w Stanach Zjednoczonych przez Alfreda Dronge i George'a Manna. Skupiała się na produkcji pół-akustycznych gitar elektrycznych w stylu jazzowym. Wraz z rozwojem firmy przeniosła się do nowej siedziby w New Jersey. Od 1960 roku zaczęła budować również wysokiej klasy gitary akustyczne w tym modele D-55, D-50, D-40, które z powodzeniem konkurowały z akustykami Martina D-18 i D-28.

Niedawno firma Guild Guitars starannie zebrała narzędzia i plany z czasów jej świetności, budując nową fabrykę w Oxnard w Kalifornii. Gitary Guild USA, produkowane w tym nowym zakładzie, to jedne z najlepszych gitar akustycznych produkowanych na świecie. Uzupełnieniem tej produkowanej w USA serii jest kolekcja Westerly, będąca hołdem dla wczesnej historii firmy. Kolekcja Westerly jest produkowana w bardzo wysokim standardzie przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny. Wreszcie, gama gitar elektrycznych Guild - kolekcja Newark St. - obejmuje szereg instrumentów z litym i drążonym korpusem, z których każdy ma unikalny styl i brzmienie nawiązujące do lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych XX wieku.

Wszystkie zakupione u nas gitary Guild przechodzą przez nasz rygorystyczny system kontroli i konfiguracji. Jesteśmy jednymi z najstarszych specjalistów od gitar w Polsce. Niezależnie od tego, czy kupujesz online, czy w sklepie, naszym priorytetem jest zawsze zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta.

Suzuki

Firma Suzuki to uznany w świecie producent najwyższej jakości harmonijek ustnych, gitar, instrumentów dętych, smyczkowych, klawiszowych i edukacyjnych. Suzuki założono w 1953 roku w Hamamatsu w Japonii. Produkcję rozpoczęto od harmonijek ustnych, które dziś są synonimem najlepszej jakości, pięknego brzmienia i elegancji. Z czasem produkcja powiększyła się o melodyki, pianina, gitary i instrumenty dęte. Suzuki to także największy na świecie producent instrumentów edukacyjnych, który doświadczenie zyskał dostarczając instrumenty na wiele programów szkolenia muzycznego dzieci w USA i Japonii.

Juan Montes Rodriguez

Niezwykły lutnik hiszpański wytwarzający gitary od lat 70-tych w manufakturze Azahar. Juan Montes Rodriguez zasłynął na całym świecie dzięki swoim gitarom klasycznym i flamenco. Gitary, jak na mistrza przystało, są wykonywane z niezwykłym kunsztem, co potwierdzają liczne zdobyte nagrody.

Hora

Mieszczący się w Transylwanii producent gitar, ukulele, skrzypiec, wiolonczel i kontrabasów oraz instrumentów ludowych (m.in. dulcymerów, psalteriów, domr, bałałajek). Od 1951 roku firma Hora z siedzibą w Reghin w Rumunii wykonuje wysokiej klasy instrumenty. Znaki rozpoznawcze to niezwykła staranność i precyzja wykonania. Wspaniały wygląd instrumentów Hora przyciąga uwagę by chwilę później dać satysfakcję z gry na dziełach o pięknym brzmieniu. Instrumenty produkowane są wysokiej jakości świerku karpackiego, który nadaje niepowtarzalne brzmienie będące znakiem rozpoznawczym marki. Produkcja przebiega według standardów ISO, a firma przywiązuje wagę do ochrony środowiska m.in. poprzez stosowanie z powodzeniem lakierów wodnych.

Shadow Electronics

Niemiecki producent wysokiej jakości przetworników do gitar, instrumentów smyczkowych, dętych oraz wszelkich instrumentów strunowych. Shadow to marka niezwykle zasłużona dla muzyki - od 1971 roku powstały niezliczone ilości pickupów oraz to w tej firmie po raz pierwszy wyprodukowano przystawkę gitarową podsiodełkową, przystawkę skrzypcową, złącze jack w guziku zaczepowym gitary, aktywny humbacker z equalizerem oraz przełomowe produkty z serii nanoFlex i nanoMAG, gwarantujące najlepsze brzmienie. W dziedzinie przystawek Shadow po prostu nie ma sobie równych.

Meinel

Produkowane w Niemczech od czterech pokoleń flety proste Meinel to gwarancja najwyższej jakości. Flety produkowane tylko z sezonowanego na świeżym powietrzu drewna i wyłącznie z naturalnych materiałów, wykonane z niezwykłą pieczołowitością. Flety proste Meinel to instrumenty dla prawdziwych profesjonalistów.

Samba

Samba Música to istniejąca od 1949 roku hiszpańska firma zajmująca się produkcją akcesoriów muzycznych, instrumentów perkusyjnych i edukacyjnych. Na przestrzeni lat wypracowała najwyższe standardy produkcji dzięki czemu muzycy mogą się cieszyć graniem, a dzieci rozpoczynać edukację muzyczną z instrumentami najwyższej klasy.

Velton

Instrumenty dęte, szeroka gama instrumentów perkusyjnych oraz akcesoria instrumentalne spod znaku Velton to produkty od wielu lat cieszące się uznaniem. Marka zyskała wielu sympatyków dzięki wysokiej jakości wykonania przy optymalnej cenie. Velton to instrumenty z duszą: o głębokim brzmieniu i perfekcyjnym wykonaniu.

Shott

Akcesoria muzyczne, wzmacniacze gitarowe, przewody i złącza spod znaku Shott znane z doskonałej jakości i staranności wykonania dają pewność skutecznego działania na scenie, w domu oraz komfortu pracy.

WestRoad

Marka WestRoad od  ponad 15 lat z powodzeniem znajduje sobie miejsce wśród użytkowników gitar akustycznych i ukulele. Atuty marki to staranny dobór wysokiej jakości materiałów,  ciepłe brzmienie i wygodne gryfy. Eleganckie w formie i doskonale brzmiące instrumenty łączą wysoką jakość wykonania z umiarkowaną ceną.

 

Zapraszamy sklepy zainteresowane naszą ofertą do kontaktu

hurt@gama.gda.pl

 

kom: 695 922 655

 

Dystrybuowane marki: