Bon podarunkowy o wartości 500,- złotych

 • Kod: 5402
 • Producent: GAMA
 • Dostępność: Towar dostępny Towar dostępny
  Czas realizacji: 1 - 5 dni
 • Dla standardowych gabarytów z przedpłatą:
  • DPD / InPost
  • Kurier: 18zł
  • InPost
  • Paczkomat: 14zł
  Typ dostawy zostanie zweryfikowany w koszyku.
  Dla niestandardowych gabarytów:
  Przesyłka kurierska - wyceniana indywidualnie lub 180,- zł
  • Przelew klasyczny
  • Pobranie
  • Karta płatnicza - przez PayU
  • Przelew internetowy - przez PayU
 • szt.
 • Cena netto: 406,50 zł 500,00 zł
 • Sprawdź raty

Bon podarunkowy o wartości 500,-złotych
Bony o nominałach 100, 200, 500 i 1000 złotych można nabyć w sklepie w Gdańsku przyul.Heweliusza 10

Regulamin Bonów Podarunkowych

I. Warunki ogólne.
1. Wydawcą Bonu Podarunkowego (zwanym dalej Wydawcą) jest firma P.H.U Gama Sp. z o.o. ul. Heweliusza 10; 80-890 Gdańsk; NIP:583-27-39-853. 2. Bon Podarunkowy (zwany dalej Bonem) – bon wydany na okaziciela uprawniający Użytkownika do jego realizacji w stacjonarnym sklepie Wydawcy w Gdańsku.
3.Użytkownik – posiadacz Bonu Podarunkowego.
4.Nabywca – osoba, która przekazuję wydawcy krajowe środki płatnicze w zamian za Bon.
5. Towar – produkt oferowany do sprzedaży w stacjonarnym sklepie Wydawcy.
6. Przekazanie nabywcy bonu podarunkowego może być dokonane jedynie w sklepie stacjonarnym Wydawcy.
7. Okres ważności bonu podarunkowego wynosi 6 miesięcy od daty wydania przez Wydawcę, zgodnie z datą widniejącą na odwrocie Bonu.
8. Niewykorzystanie bonu podarunkowego, zgodnie z terminem widniejącym na odwrocie Bonu, jest równoznaczne z utratą jego ważności i nie stanowi podstawy do wystąpienia Użytkownika wobec Wydawcy z roszczeniami w tym zakresie.
9.Wydanie Bonu Podarunkowego nie stanowi sprzedaży opodatkowanej podatkiem od towarów i usług (VAT) w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa podatkowego. Do bonu podarunkowego jest wydawany dokument KP (w przypadku zakupu gotówkowego) lub na życzenie klienta nota księgowa. Dokument sprzedaży wydawany jest w momencie nabycia Towarów. 10. Bon Podarunkowy nie podlega wymianie na środki płatnicze w całości lub w części oraz nie może zostać zwrócony Wydawcy.

II. Realizacja Bonu Podarunkowego
1. Posiadacz Bonu może wykorzystać kwotę wskazaną na dokumencie Bonu na towary z oferty sklepu stacjonarnego Wydawcy.
2. Każdy Bon wyposażony jest w unikatowy kod identyfikacyjny rejestrowany w systemie Wydawcy. Widniejący na Bonie kod jest jednorazowy i można skorzystać z niego tylko jeden raz.
3. Bon realizowany jest jednorazowo w pełnej wartości. Gdy wartość Towaru jest wyższa niż wartość nominalna Bonu, Użytkownik zobowiązany jest dopłacić różnicę gotówką, kartą płatniczą, kredytową lub przelewem. 4. Gdy wartość Towaru jest niższa niż wartość nominalna Bonu Podarunkowego Wydawca nie zwraca różnicy.
5. Wydawca Zastrzega sobie prawo odmowy świadczenia sprzedaży towarów na podstawie bonów podarunkowych, które są nieczytelne, zniszczone, bądź też w jakikolwiek inny sposób nasuwają wątpliwości co do ich autentyczności. W takim przypadku Bon Podarunkowy uznawany jest za nieważny, bez prawa Użytkownika do otrzymania bonu zastępczego lub środków płatniczych. 6. Wydawca nie odpowiada za zgubienie, zniszczenie, utratę oraz niewłaściwe użycie Bonu Podarunkowego.

III. Reklamacje i zwroty
1. Wszelkie reklamacje związane z zakupem Towarów przy użyciu Bonu będą rozpatrywane przez Wydawcę zgodnie z procedurą reklamacyjną.

IV. Postanowienia końcowe
1. Nabywca i Użytkownik Bonu Podarunkowego oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.
2. Treść niniejszego regulaminu jest udostępniona na stronie internetowej Wydawcy oraz w sklepie stacjonarnym.